Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Farklı, huzur dolu, ekonomik, tertemiz ve doğa ile içiçe harika bir konaklama alternatifi

Yıldızların geceyle dans ettiği İdavilla Bungalov evleri, Cenneti, tabiat harikası Güre’de arayanlar için mükemmel bir adres olarak, Oteller Bölgesi Güre’de sizleri bekliyor.

Kazdağları Butik Otel - Doğanın İçinde!

Göz alabildiğince yeşil bir doğada, mandalina ağaçları ile çevrelenmiş, zeytin ağaçlarının odanızın içine kadar girdiği, cır cır böceklerinin söylediği namelerle sizleri karşılayan bahçemiz ve Bungalov Evlerimiz bölgemizde tatilini geçirmek isteyen misafirlerimiz için benzersiz bir yer.

16 m2 Bungalov evlerimizde ; bir tek kişilik ve birde king size çift kişilik yatak vardır. Lcd Tv, inverter klima, 24 saat sıcak su, uydu kanalları, saç kurutma makinesi, wifi ve modern hayatın tüm gereksinimleri konforunuz düşünülerek Bungalov evlerimizde mevcuttur.

Göz alabildiğince yeşil bir doğada, mandalina ağaçları ile çevrelenmiş, zeytin ağaçlarının odanızın içine kadar girdiği, cır cır böceklerinin söylediği namelerle sizleri karşılayan bahçemiz bölgemizde tatilini geçirmek isteyen misafirlerimiz için benzersiz bir yer. Alabildiğine sade bir şıklığa konforun eşlik ettiği, özenli bir ağırlamadan sıcaklığın eksik olmadığı otelimizde gerçek bir ege tatili sizi bekliyor. Sizler için bu eşsiz

Kazdağları Konaklama - Bir Numarayız!

Booking ve Tripadvisor gibi global markalara göre bölgemizin en iyi sayılı otellerinden biriyiz.

idavilla kazdağları butik otel konaklama hakkımızda

Gürenin Parlayan Yıldızı: İdavilla Bungalov Evleri

Edremit körfezi’nin en özel noktalarından birisi olan Güre’de bulunan İdavilla Bungalov Evleri, güne bahçemizde yetişen organik ürünlerin süslediği enfes bir kahvaltıyla başlayabilir, dilediğiniz zaman cam göbeği bir denizin serinliğinden ve harika bir trekking alanından istifade edebilirsiniz. Soluk kesen manzarası da cabası… Doğa sporları ile ilgilenenler ve kazdağlarını daha yakından görmek isteyenler için haftada iki kez doğa yürüyüşü organize etmekteyiz. Sabah başlayıp akşam saatlerine kadar yöremizin tarihe tanıklık eden en özel köşelerine yürüyor, tabiata selam veriyoruz. Odun ateşinde sucuklarımızı sopaların üzerinde kızartıyor, şelalerin altından geçiyoruz. Kurulan dostluklar, yaşanılan deneyimler ve hafızalara kazınan güzellikler için İDAVİLLA Bungalov Evlerini tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?